CYFRYZACJA Twoich produktów – zaistniej w sieci IoT i bądź krok przed konkurencją

DOKONAJ CYFRYZACJI TWOICH PRODUKTÓW I WYPRZEDŹ KONKURENCJĘ!

JUŻ TERAZ DOŁĄCZ DO REWOLUCJI IoT!

Eksperci są zgodni, że obecnie mamy do czynienia z początkiem nowej generacji C „CONNECTED”, która dorasta w świecie cyfrowym. Komputery, internet, urządzenia mobilne, wiadomości, posty, sieci społecznościowe – wszystko to jest drugą naturą członków Generacji C. Dygitalizacja osiąga swój punkt zwrotny. Efekty coraz bardziej cyfrowego świata są odczuwalne w niemalże każdym aspekcie naszego życia. Ogromny wpływ mają tu 3 siły, które wzajemnie się wzmacniają – mowa tu o przyciąganiu klienta, presji technologicznej i korzyściach ekonomicznych. Głównym wyzwaniem biznesu jest stawienie czoła skutkom postępującej digitalizacji i znalezienie swojego miejsca w nowej rzeczywistości.

Firmy na całym świecie zdały sobie sprawę z konieczności włączenia swoich produktów w kanały cyfrowe. Jednak nieliczne mają świadomość tego jak szybka musi być to zmiana i jak ogromną transformację niesie za sobą. Dla firm funkcjonujących w świecie, w którym wszystko jest „connected” koniecznością jest innowacja i zmiana modelu biznesowe, aby konkurencja nie zrobiła tego wcześniej… bez innowacyjnych strategii firmy tracą swoją przewagę konkurencyjną i stopniowo wypadają z rynku.

Nie ma czasu do stracenia! Rewolucja IoT już się zaczęła i jej zasięg gwałtownie rośnie.

Wierzymy, że jesteś innowacyjną firmą, która chce dołączyć do nowej ery. Chcemy zaoferować Ci współpracę z doświadczonymi partnerami co pozwoli spełnić Twoje marzenia i wprowadzić Twoje produkty i usługi na do sieci IoT.

Gemsense redefiniuje przemysł IoT oferując GEM – innowacyjną, małą, sensoryczną komputerową platformę , która łączy ruch i obraz z siecią. Platforma może przekształcić dowolny obiekt w urządzenie inteligentne i „connected”.

Gemsense oferuje firmom unikalną metodologię rozwoju produktu, w oparciu o wysokiej klasy profesjonalne usługi w połączeniu z technologią GEM. Końcowym rezultatem jest szybki cykl rozwojowy i szybkie „Go-to-market” .

Metodologia składa się z trzech faz: fazy Prototypu 1 - 3 miesiące szybkiego rozwoju, aby stworzyć prototyp do testowania wewnętrznego; Minimal-Viable-Product (MVP) Faza 2 - 4 miesiące, aby utworzyć drugą generację do testowania z pierwszymi podmiotami tworzącymi technologię; i faza 3 - 5 Faza ma na celu utworzenia produktu końcowego.

 

Dzięki wsparciu PNO Consultants możesz otrzymać aż to 80 % dofinansowania na projekty realizowane we współpracy z Gemsense.

Sprawdź rozwiązania GEMSENSE ►

Zapytaj PNO CONSULTANTS o sfinansowanie inwestycji.