Planujesz inwestycje w Efektywność Energetyczną i OZE? Sprawdź jakie dotacje są dla Ciebie

                                                                                                                     

 

 

Zdobądź dotację na swoje INWESTYCJE w efektywność energetyczną!
NFOŚiGW wesprze projekty inwestycyjne podwyższające efektywność energetyczną. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na pozyskanie dotacji i przedstawić swój projekt w sposób przykonywujący ewaluatorów skorzystaj z pomocy PNO Consultants.

2.1 POIŚ - PROMOWANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ I KORZYSTANIA Z OZE W PRZEDSIĘBIORSTWACH

Jesteś dużym przedsiębiorcą? Zdobądź dotację! Sfinansuj swoje inwestycje w efektywność energetyczną i OZE. Konkurks skierowany jest tylko do dużych firm. Jeżeli planujesz; przebudowę linii produkcyjnej na bardziej efektywną energetycznie, energetyczną modernizację budynków, zastosowanie technologii efektywnych energetycznie, zastosowanie technologii odzysku energii itp. ten program jest dla Ciebie!
Nabory od 30 czerwca do 31 sierpnia 2016 r.  Budżet programu: 500 mln zł.

1.5 POIŚ - EFEKTYWNA DYSTRYBUCJA CIEPŁA I CHŁODU

Program wspiera inwestycje związane z budową sieci ciepłowniczej lub sieci chłodu. Chcesz zmiejszyć straty na przesyle i dystrybucji? Planujesz budowę nowych odcinków sieci cieplnej wraz z przyłączami i węzłami ciepłowniczymi a może chcesz podłączyć budynki do sieci ciepłowniczej? Sprawdź szczegóły progamu.
Nabory od 30 czerwca do 30 września 2016 r. Budżet programu: prawie 67 mln zł

1.6.1 POIŚ - ŹRÓDŁA WYSOKOSPRAWNEJ KOGENERACJI

Inwestuj i oszczędzaj na energii! zdobądź dofinansowanie na inwestycje w wysokosprawną kogenerację i wytwarzaj ciepło i energię elektryczną w jednym procesie technologicznym. Program sfinansuje budowę i przebudowę jednostek wysokosprawnej kogeneracji, budowę nowych jednostek kogeneracji, przebudowę istniejących instalacji. Pamiętaj aby wcześniej przeprowadzić audyt efektywności energetycznej źródła. Sprawdź co jeszcze możesz sfinansować.
Nabory od 30 czerwca do 30 września 2016 r. Budżet: 300 mln zł.

1.6.2 POIŚ - SIECI CIEPŁOWNICZE I CHŁODNICZE DLA ŹRÓDEŁ WYSOKOSPRAWNEJ KOGENERACJI

Program sfinansuje projekty; budowy sieci ciepłowniczych lub sieci chłodu umożliwiających wykorzystanie energii cieplnej wytworzonej w źródłach wysokosprawnej kogeneracji, wykorzystania ciepła odpadowego, budowy sieci cieplnych lub sieci chłodu umożliwiających korzystanie z ciepła wytworzonego w warunkach wysokosprawnej kogeneracji. Zapytaj o szczegóły i warunki programu.
Nabory: od 30 czerwca do 30 września 2016 r. Budżet 65 mln.

1.3.2 - WSPIERANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ W SEKTORZE MIESZKANIOWYM

Jesteś przedstawicielem spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnoty mieszkaniowej, która chce zarabiać na inwestycjach w efektywność energetyczną? Planujesz ocieplenia zewnętrzne obiektów, wymianę ocieplenia na energooszczędne, przebudowę systemów grzewczych na bardziej ekologicznelub zastosowanie systemów zarządzania energią? Sprawdż jakie inwestycje możesz jeszcze sfinansować!
Nabory: od 30 czerwca do 31 października 2016 r.  Budżet prawie 822 mln zł.

Nie czekaj! Skorzystaj z pomocy najlepszych. UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ PROJEKTU

 Dowiedz się więcej na temat aktulanych konkursów POIŚ. Skontaktuj się z: Tomaszem Hoffmannem tel. 22 370 28 66 lub  tomasz.hoffmann@pnocee.com