Szukasz dotacji na inwestycje czy na B+R? SPRAWDŹ jakie konkursy dla Ciebie wybraliśmy.

 

                                                                                                                      

 

Zdobądź pieniądze na  inwestycje i innowacje!
Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na pozyskanie dotacji i przedstawić swój projekt w sposób przekonywujący ewaluatorów skorzystaj z pomocy PNO Consultants.

 

Zdobądź dotację na inwestycje!
Masz już za sobą etap przeprowadzenia prac B+R, chcesz wprowadzić nowy produkt, technologię lub usługę? Potrzebujesz na to środków? Program POIR sfinansuje nawet do 70% kosztów wdrożenia Twojego pomysłu. 

WSPRACIE INWESTYCJI W INFRASTRUKTURĘ B+R 2.1 POIR: (konkurs zarówno dla firm DUŻYCH i MSP). Dofinansowanie przeznaczone jest na budowę i rozbudowę centrów badawczo - rozwojowych; inwestycje w aparaturę, sprzęt, technologie.
Nabory od 1 września 2016 r do 31 października 2016 r.BADANIA NA RYNEK PODDZIAŁANIE 3.2.1 POIR: (konkurs tylko dla MSP). Dofinansowanie przeznaczone jest na realizację projektów dotyczących wdrożenia wyników B+R chronionych patentem lub zgłoszonych do ochrony patentowej.
Budżet programu to 1 mld zł. Nabory: od 1 czerwca  do 31 sierpnia 2016 r.KREDYT NA INNOWACJE TECHNOLOGICZNE 3.2.2. POIR: (konkurs tylko dla MSP). Wdrożenie projektu będzie wsparte premią technologiczną czyli spłatą części kredytu udzielonego na inwestycje technologiczne przez bank komercyjny. Maksymalna wysokość premii technologicznej to 6 mln zł. Nabory od 28 lipca  do 30 września 2016 r.


 


Zdobądź dotację na innowacje!
Planujesz realizację prac badawczo - rozwojowych? Chcesz opracować nowy produkt, usługę, technologie? Program POIR sfinansuje nawet do 80% kosztów Twoich działań B+R. 

SZYBKA ŚCIEŻKA 1.1.1 POIR: (konkurs tylko DLA MSP). Dofinansowanie przeznaczone na badania przemysłowe i prace rozwojowe. Otrzymasz wsparcie między innymi na: wynagrodzenia, koszty aparatury naukowo-badawczej, koszty operacyjne. Nabory do 29 lipca. Kolejny nabór III kw. 2016 r.

BONY NA INNOWACJE 3.2.3 POIR: (konkurs tylko dla MSP). Program sfinansuje usługi świadczone przez jednostki naukowe na rzecz MSP: opracowanie dla MSP nowego wyrobu, nowej technologii, innowacji nietechnologicznej. Nabory od 6 czerwca 2016 r. do 30 stycznia 2017 r.


Nie czekaj! Skorzystaj z pomocy najlepszych aby zwiększyć swoje szanse na dotację.

  

Dowiedz się więcej na temat programów B+R i INWESTYCYJNYCH . Skontaktuj się z Magdaleną Mróz: 663 883 391 lub magdalena.mroz@pnocee.com