Warsztaty i seminaria

PNO jako jedyna firma w Polsce organizuje warsztat, który pozwala napisać wniosek o dofinansowanie projektu bez pomocy eksperta. Warsztat dedykowany jest wszystkim firmom prywatnym i instytucjom publicznym, które w najbliższym czasie planują przeszkolić swoich pracowników w zakresie pisania wniosków unijnych w ramach programu Horizon 2020.

PNO od ponad 30 lat wspiera swoich klientów w zdobywaniu dofinansowania w całej Europie. Organizując warsztat opiera się na własnym wieloletnim doświadczeniu w zakresie pozyskiwania środków unijnych. Prowadzący warsztat reprezentują najwyższy poziom merytoryczny. Posiadają doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń i seminariów ale przede wszystkim są praktykami, którzy pisaniem unijnych wniosków i rozliczaniem dofinansowanych projektów zajmują się na co dzień.

Poza warsztatem Horizon 2020 firma PNO organizuje także bezpłatne seminaria, które odbywają się w różnych miastach Polski. Seminaria mają na celu przybliżenie a także zaktualizowanie informacji na temat dostępnych programów pomocowych i nadchodzących naborów wniosków. Uczestnictwo w seminarium umożliwia bezpośredni kontakt z ekspertem, zadanie nurtujących pytań i wyjaśnienie wątpliwości związanych z tematem dotacji. 

Serdecznie zapraszam do udziału,

Agnieszka Sibilska
Marketing Manager
PNO Consultants Sp. z o.o.
T: 22 611 73 20
E: agnieszka.sibilska@pnocee.com