Wydarzenia

Np. Czerwiec
Np. 2013

Inwestycje przyjazne środowisku podczas POLEKO

PL

Zapraszamy serdecznie na konferencję organizowaną przez redakcję czasopisma "Fundusze Europejskie" i Międzynarodowe Targi Poznańskie pod nazwą "Finansowanie inwestycji w ochronę środowiska – programy, konkursy, zasady finansowania". Szczególnie, że jeden z naszych ekspertów pojawi się w roli prelegenta podczas tego wydarzenia i opowie o finansowaniu inwestycji, które będą miały pozytywny wpływ na ochronę środowiska.

OZE, PNO i BPCC

PL

PNO Consultants Sp. zo.o., Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Ambasada Brytyjska w Polsce i Polska Izba Gospodarki Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej zapraszają na seminarium poświęcone perspektywie rynku energii odnawialnej.

Seminarium PNO i BZWBK w Gdańsku

Ostatni kwartał 2015 roku to czas uruchomienia środków z Regionalnych Programów Operacyjnych. Dlatego zapraszamy na krótkie spotkanie zatytułowane Złap dotacje w swoim regionie. Czyli jak i gdzie szukać pieniędzy na rozwój biznesu. Wydarzenie o charakterze seminarium będzie miało miejsce w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym już 16 września o godzinie 10:00.

Termin: 16 września 2015
Godzina: 10:00 - 13:00
Miejsce: Gdańsk, ul. Trzy Lipy 3, GPNT - sala ABC
Prowadzący: Tomasz J. Hoffmann - Prezes PNO Consultants Sp. z o.o.

Strony